Antykoncepcja – konsultacje

Skuteczna antykoncepcja

Dobranie odpowiedniej formy antykoncepcji to bardzo ważna kwestia, mająca wpływ na codzienne poczucie komfortu i bezpieczeństwa kobiety. Współczesna medycyna oferuje wiele metod zapobiegania ciąży, ale wybranie tej właściwej zawsze powinno być poprzedzone szczegółowym wywiadem i badaniem lekarskim. Z tego względu, aby mieć pewność podjętej decyzji, konieczna jest wizyta w gabinecie ginekologicznym u doświadczonego lekarza specjalisty.

W mieszczącym się w Tucholi specjalistycznym gabinecie ginekologicznym oferuję profesjonalną pomoc w doborze formy antykoncepcji dostosowanej do wieku, stanu zdrowia, stylu życia, jak również do indywidualnych preferencji każdej kobiety.

 

1

Swoim Pacjentkom proponuję antykoncepcję hormonalną, mechaniczną, hormonalno-mechaniczną, a także poradnictwo z zakresu naturalnych sposobów zapobiegania ciąży. W celu doboru najskuteczniejszej oraz bezpiecznej metody przeprowadzam wywiad lekarski oraz szereg specjalistycznych badań (m.in. USG gruczołów piersiowych, cytologię, badania biochemiczne i hormonalne) obrazujących aktualny stan zdrowia kobiety.

Antykoncepcja dobrana indywidualnie

Decyzja dotycząca zastosowania konkretnej metody zapobiegania ciąży powinna być podjęta na podstawie uwarunkowań zdrowotnych i psychicznych Pacjentki. W moim gabinecie wszystkie konsultacje i badania przeprowadzane są w maksymalnym poczuciu komfortu i intymności, wspomagającym dokonanie najlepszego wyboru.

Nie czekaj. Już dziś umów się na wizytę.
Zadzwoń 52 334 84 73

Zapraszam serdecznie