Leczenie i diagnostyka niepłodności

Dla wielu par posiadanie potomstwa to cel, bez którego nie wyobrażają sobie życia. Czasem nieustanne próby zajścia w ciążę mogą kończyć się jednak fiaskiem, dlatego warto skorzystać z pomocy specjalisty, by dowiedzieć się, czy szanse nie są ograniczone przez zaburzenia płodności.

Diagnostyka niepłodności

Jako lekarz ginekolog pomagam moim Pacjentkom oraz ich partnerom zdiagnozować źródło niepłodności. Dzięki badaniu jestem w stanie ocenić, czy konieczne okaże się skierowanie do specjalistycznego ośrodka zajmującego się leczeniem niepłodności, czy jednak problem leży gdzie indziej. Warto wykonać badania u ginekologa, aby wykluczyć choroby lub zaburzenia wpływające na szanse zajścia w ciążę.

4

Niejednokrotnie zdarza się, że problem jest bardziej złożony i wymaga konsultacji nie tylko ze specjalistami ginekologii – również gospodarka hormonalna może odpowiadać za powstałe  trudności. Nieprawidłowe stężenie hormonów płciowych często powoduje problemy z wytwarzaniem komórek rozrodczych. Otyłość, cukrzyca czy choroby tarczycy to powszechne zaburzenia wpływające na cykl owulacyjny kobiety, a także nie są obojętne wobec plemników. Regularnie dokształcam się w zakresie diagnostyki i leczenia niepłodności u najwybitniejszych specjalistów polskich w tej dziedzinie.

Jeśli badania i krótka terapia okażą się nieskuteczne, to proponuję konkretne ośrodki, gdzie wyspecjalizowana kadra korzysta z najnowocześniejszych metod leczenia tego problemu cywilizacyjnego – państwa problemu.

Nie czekaj. Już dziś umów się na wizytę.
Zadzwoń 52 334 84 73

Zapraszam serdecznie