Testy genetyczne

Wykonuję profesjonalne testy genetyczne, pozwalające na stwierdzenie występowania podwyższonego ryzyka zachorowania na raka jajników, piersi czy szyjki macicy, a także raka jelita grubego, czerniaka i innych chorób. Zajmuję się ponadto testami wykrywającymi niektóre drobnoustroje groźne dla przebiegu ciąży.

Przeprowadzam testy HPV umożliwiające wykrycie wirusa HPV, czyli brodawczaka ludzkiego. Jest on przenoszony drogą płciową i może być umiejscowiony zarówno w miejscach intymnych, jak i w jamie ustnej. Może prowadzić do poważniejszych problemów zdrowotnych, takich jak nowotwory gardła.

W moim gabinecie umożliwiam także przeprowadzenie testu HSV, który wykrywa wirusa opryszczki pospolitej. Testy HSV mają duże znaczenie w diagnostyce i późniejszym leczeniu Pacjentów. Dzięki szybkiemu i dokładnemu postawieniu diagnozy, można znacznie zredukować ryzyko wystąpienia komplikacji związanych z niewykryciem wystarczająco wcześnie przyczyn choroby oraz skrócić czas potrzebny na jej wyleczenie.

Wykonuję również testy BRCA, mające na celu określenie prawidłowości pracy genów BRCA1 i BRCA2, których zmiana może prowadzić do rozwoju nowotworów jajnika lub piersi. Mutacja BRCA1, jak też BRCA2 odpowiada za predyspozycję do dziedziczenia owych nowotworów. Wspomniany test powinny przeprowadzić przede wszystkim kobiety, u których w rodzinie występują liczne zachorowania na raka piersi lub jajników lub też przypadki zachorowania na nowotwór jajników albo piersi przed 40. rokiem życia.

Nie czekaj. Już dziś umów się na wizytę.
Zadzwoń 52 334 84 73

Zapraszam serdecznie

hpv